Середа, 15 липня, 2020

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині

Новини та події | 2011-08-09 12:00:24

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині Громадянська мережа ОПОРА у селі Микитинцях, що у Косівському районі на Івано-Франківщині, розпочала проект «Успішна громада – успішне село». У рамках проекту заплановано створити базову інфраструктуру, де гості села зможуть проводити відпочинок.

Протягом чотирьох місяців спільно з місцевою громадою і владою заплановано створити й облаштувати 5 кемпінгових зон, облаштувати дві зони відпочинку в центрі села, створити й розповсюдити серед зацікавлених організацій (заклади туристично-готельного комплексу) низку інформаційних матеріалів з узагальненою інформацією про місця відпочинку, інфраструктуру в с.Микитинцях та ін.

Підштовхнуло до реалізації проекту те, що Микитинці практично не використовують наявну ресурсну базу для розвитку туризму як найперспективнішого напрямку розвитку населеного пункту. Природні комплекси (прилеглість до Національного природного парку «Гуцульщина») та історичний спадок створюють всі умови для розвитку туризму, але без базової інфраструктури для відпочинку туриста його розвиток не розпочнеться.

Вплинути на розв’язання зазначеної проблеми планується через організацію громади на створення базової інфраструктури для відпочинку туристів. Зокрема через залучення громади до створення і облаштування місць відпочинку, створення матеріалів комплексного інформування туристів про умови відпочинку в с.Микитинцях.

Всі завдання проекту здійснюватимуться у тісній співпраці з громадою. Проект покриває витрати на матеріали в межах запланованих заходів, а облаштування зон відпочинку і кемпінгових зон стане результатом спільної праці. Від такого підходу до реалізації проекту громада і влада отримають важливий досвід взаємодії між собою при вирішенні проблем населеного пункту.

У результаті проекту громада с. Микитинців отримає базову інфраструктуру та іміджеві-туристично-інформаційні матеріали для залучення туристів, облаштовані кемпінгові зони та місця відпочинку в селі, його жителі зможуть використовувати для проведення власного дозвілля, що підвищить культуру відпочинку селян. Результати проекту також можуть використовуватись сільською владою при лобіюванні приєднання села до місцевих програм розвитку туризму.

Проект «Успішна громада – успішне село» співфінансується в рамках Польської програми розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2011 році.

За детальнішою інформацією звертайтеся:

Іван Маруняк

Тел.: 0977290709; 0636286768

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на середу, 10 серпня

2011-08-09 18:52:40

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині У середу в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Долині протягом усього дня збережеться хмарна дощова погода. Температура повітря вночі +13…+15 градусів, удень – від +16 до +20.
10 серпня - відкриття виставки «Історія місцевого самоврядування на Прикарпатті»

2011-08-09 17:15:45

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині 10 серпня о 14.00 в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ…
Прем’єр-міністр погодив проекти цільових екологічних інвестицій з теплосанації

2011-08-09 17:00:37

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині Відповідно до листа Державного агентства екологічних інвестицій України від 24.06.2011 року щодо погодження та реалізації проектів цільових екологічних інвестицій повідомляємо наступне…
11 серпня на ТРК НТК прямий ефір з організаторами фестивалю "Смачний Спас"

2011-08-09 16:40:38

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині 11 серпня в прямому ефірі відбудеться зустріч з організаторами фестивалю автентичної гуцульської кухні “Смачний Спас” та святкування 200-ліття церкви Преображення Господнього.
Темношкірих незаконних мігрантів, прикордонники зупиняли попереджувальними пострілами

2011-08-09 16:18:58

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині Вчора 9 серпня, під ранок в ході реалізації оперативної інформації на околиці села «Стужиця», було помічено ряд осіб не слов’янської зовнішності, що рухалися в бік кордону…
12-13 серпня на Прикарпатті проходитиме V етап чемпіонату України «Александров ралі»

2011-08-09 16:15:20

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині 12-13 серпня цього року на території Косівського району проходитиме п’ятий етап чемпіонату України «Александров ралі», який присвячений 20-й річниці незалежності України.
Прикарпатські юні боксери вирушили на збори до морського узбережжя

2011-08-09 16:00:21

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині Ще півсотні прикарпатців вирушили на Чорноморське узбережжя. Однак це не звичайні відпочиваючі. Усі вони — юні боксери. Тут зібрали перспективних представників…
На Коломийщині дбають про оздоровлення дітей

2011-08-09 15:40:14

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині 5 серпня 2011 року відділом у справах молоді та спорту направлено на оздоровлення в позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Лімниця» 25 дітей пільгових категорій…
В кожній школі Прикарпаття працюватиме медсестра

2011-08-09 15:15:23

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині З першого дня нового навчального року в кожній школі на Прикарпатті повинні ввести штатну одиницю медичної сестри. Таке завдання управлінню освіти на колегії Івано-Франківської ОДА…
Івано-Франківськ на кілька годин перетворився на спортивне Ріо-де-Жанейро

2011-08-09 15:00:28

Проект «Успішна громада – успішне село» започатковано на Косівщині Яскраві та відверті вбрання, персонажі з улюблених фільмів, казок чи просто кумедні образи. Навіть Дід Мороз верхи на «залізному коні». Велопаради для Івано-Франківська уже стали традиційними.

Косівщина - Новини Гуцульщини