Неділя, 09 серпня, 2020

Вода забрала життя чотирьох мешканців Прикарпаття

За минулі вихідні вода забрала життя чотирьох мешканців Прикарпаття. Як повідомили paralleli у прес-службі МНС в області, основною причиною загибелі залишається людський фактор, в більшості випадків люди гинуть з власної необачності або ж перебуваючи у воді в нетверезому стані.

Днями трагічний випадок мав місце в Івано-Франківську, де у річці Бистриця-Надвірнянська потонув 18-річний місцевий мешканець. Як з’ясувалося, компанія молодих людей відпочивала на березі річки, четверо юнаків вирішили поплавати, а після купання на берег повернулося тільки троє... Підлітки одразу ж розпочали пошуки товариша, але, на жаль, безрезультатно, тому вони звернулися за допомогою до рятувальників. На пошуки юнака було направлено працівників Івано-Франківської рятувально-водолазної станції. Тіло загиблого хлопця було знайдено наступного дня.

6 серпня в районі села Мостище Калуського району в технічній водоймі потонув 35-річний житель міста Калуш.

Недільного дня водна стихія забрала життя ще двох людей. Одне з нещасть сталося в селі Сідлище Коломийського району, де в місцевому озері потонув 36-річний чоловік. Працівники Коломийської водолазної станції, котрі прибули до місця події, знайшли тіло загиблого чоловіка на відстані близько шести метрів від берега. Інший трагічний випадок трапився у селищі Верховина, де в річці Чорний Черемош втопився 51-річний місцевий мешканець.

Косівщина - Новини Гуцульщини