Четвер, 02 липня, 2020

Ліси Косівщини та Верховинщини передадуть територіальним громадам

Розробити план взаємовідносин державного управління лісового та мисливського господарства з територіальними громадами Косівського та Верховинського районів на предмет передачі гуцулам, тамтешнім територіальним громадам, колишніх міжколгоспних лісів - таке доручення керівникам згаданих районів дав голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк під час робочої наради у Косові.  

За його словами, до Президента України Віктора Януковича звернулися територіальні громади Косівщини та Верховинщини з проханням передати в їхнє користування так звані міжколгоспні ліси. Як повідомляють paralleli, було рішення колегії ОДА про включення міжколгоспних лісів у межі населених пунктів.

«Президент підтримує цю ініціативу, - каже Михайло Вишиванюк. - Віктор Федорович дав відповідні доручення Державному агентству лісових ресурсів, яке очолює Віктор Сівець, - спільно з обласним управлінням лісового та мисливського господарства виробити таку програму взаємовідносин, щоб передача міжколгоспних лісів територіальним громадам Косівщини та Верховинщини відбулася. Глава держави – на боці громади».

Косівщина - Новини Гуцульщини