Вівторок, 07 липня, 2020

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі

Новини та події | 2011-08-02 16:15:16

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі В п’ятницю 29 липня 2011 року міський голова п.В.Анушкевичус зустрівся із групою працівників торговельної галузі міста з нагоди їхнього професійного свята – Дня працівників торгівлі.

Під час зустрічі відбулась щира, невимушена розмова про здобутки, а також перспективи поліпшення торговельного обслуговування населення міста. Виступаючи перед присутніми міський голова зазначив, що на 1 липня поточного року торгівлю товарами народного споживання в місті здійснює 1483 магазини та 593 підприємства ресторанного господарства.

За останні шість років закріплена стійка, позитивна тенденція до збільшення розвитку споживчого ринку. Як наслідок загальний обсяг товарообороту в ці роки збільшився з 508,3 млн грн в 2004 році до 5670,6 млн грн в 2010 році або в 11,1 рази. Відчутні позитивні зміни відбулися в розвитку матеріально-технічної бази торгівлі: впроваджуються сучасні торговельні технології, створюються роздрібні торговельні підприємства, які за рівнем культури обслуговування покупців відповідають вимогам європейських стандартів, а також вітчизняні торговельні мережі, що здійснюють торгівлю під однією торговельною маркою, зростає тенденція щодо відкриття торговельних центрів з продажу продовольчої і непродовольчої групи товарів. Сьогодні в місті діє 43 торговельних центри. Разом з тим, зазначив очільник міста, є ще ряд застарілих малих архітектурних форм у місті, які не відповідають сучасним вимогам, зустрічаються випадки стихійної торгівлі на вулицях та інше.

Міський голова п.В.Анушкевичус також проінформував присутніх про те, що до 20 річниці Незалежності України в місті буде відкрито відділення дитячої поліклініки по вул.Хоткевича, станцію швидкої допомоги на вул.Тролейбусній що дасть можливість покращити обслуговування жителів мікрорайону Пасічна, а також плавальний басейн в дитячій лікарні з метою проведення відновлювально-реабілітаційних процедур із діточками.

Начальник відділу фірмової торгівлі ВАТ “Івано-Франківський хлібокомбінат” п.П.Маховна зазначила, що підприємство відчуває підвищений попит на продукцію яку виробляє, а тому їм необхідно відкрити додаткові торгові точки в місті і надіються на підтримку міської влади. Під час зустрічі оговорювались питання ремонту доріг, можливостей встановлення індивідуального опалення в квартирах, стану міської клінічної лікарні №1 що на вул.Матейка та ряд інших питань котрі хвилюють жителів міста.

Міський голова висловив щирі слова вдячності працівникам торговельної галузі за щоденну копітку працю, а 17 з них вручив грамоти, подяки та квіти.

Джерело: www.mvk.if.ua


Профілактичний рейд привів до зброї і нелегала

2011-08-02 18:57:44

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі «Це я вдало зайшов». Словами героя відомої радянської кінокомедії можна охарактеризувати результати профілактичного відпрацювання, яке співробітники івано-франківської міліції…
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на середу, 3 серпня

2011-08-02 18:46:42

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі У середу в Івано-Франківській області збережеться мінлива хмарність. В Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі вночі та вранці пройдуть дощі, вдень – без опадів.
В Івано-Франківську проведуть ревізію вітань від керівників держави

2011-08-02 18:30:33

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі Провести ревізію розміщених на вулицях Івано-Франківська рекламних біг-бордів та сіті-лайтів, що містять урядові та президентські вітання з нагоди різного роду свят доручив…
3-5 серпня на Івано-Франківщині перебуватиме офіційна делегація Португалії

2011-08-02 17:15:01

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі 3-5 серпня на Івано-Франківщині перебуватиме офіційна делегація Португалії, у складі якої керівники компанії «Пролоджіка» – виробника шкільних персональних комп’ютерів «Магеллан».
Марта Квочак зупинилася за крок від перемоги у відборі до Дитячого Євробачення

2011-08-02 17:00:31

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі Від глядачів Марта отримала найбільше — 12 балів, однак журі дало нашій землячці лише 1 бал. Ще одна представниця Франківщини Христина Дутчак — посіла 6-у сходинку із результатом у 9 балів.
«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго

2011-08-02 16:40:51

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі 3 серпня на базі дитячого санаторію «Карпатські зорі» (м.Косів) завершується тритижневий літній табір «Ековеселка», що проводиться благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей».
В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі

2011-08-02 16:15:16

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі В п’ятницю 29 липня 2011 року міський голова п.В.Анушкевичус зустрівся із групою працівників торговельної галузі міста з нагоди їхнього професійного свята – Дня працівників торгівлі.
На Прикарпатті презентували книгу «Піраміда» Сергія Мавроді

2011-08-02 16:00:56

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі Книга скандальновідомого російського бізнесмена — у Івано-Франківську. «Піраміда» Сергія Мавроді — це життєпис чоловіка, який побудував у країнах СНД найбільшу фінансову структуру.
Виявлено перший троян для Android, який записує телефонні розмови

2011-08-02 15:48:40

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі Компанія CA Technologies, що займається питаннями комп’ютерної безпеки, виявила троянський вірус нового типу, здатний записувати телефонні розмови користувача мобільного пристрою.
До Євро-2012 "Укрзалізниця" підключить потяги до Інтернету

2011-08-02 15:42:04

В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі Впровадити бездротовий зв’язок в поїздах підприємство має намір на базі WiMAX. Нова послуга пройде випробування лише на маршруті Львів-Київ-Харків-Донецьк.

Косівщина - Новини Гуцульщини