П'ятниця, 10 липня, 2020

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго

Новини та події | 2011-08-02 16:40:51

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго 3 серпня на базі дитячого санаторію «Карпатські зорі» (м.Косів) завершується тритижневий літній табір «Ековеселка», що проводиться благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей».

1 серпня «Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго (США), танцювальний колектив «Громовиця» (33 танцюристи і 10 хореографів). Художній директор Роксани Пилипчак провела майстер-клас з танцю для 60 учасників табору, продемонструвала популярний американський танець «Рамалама» (танок зомбі) і танцювальну композицію «Привіт».

Місцеві діти також підготували цікаві танцювальні подарунки для гостей з Чикаго. Разом вони виконали запальну коломийку.

Як зазначалося, в поточному році танцювальний ансамбль «Громовиця» відзначатиме 30-ліття. Впродовж липня-серпня юні танцюристи з американського континенту подорожуватимуть Україною з концертами. У планах- концерти у містах Івано-Франківську, Львові, Рівне та Києві.

Довідково: Навчально-відпочинковий табір «Ековеселка» проводиться благодійним фондом «Приятелі дітей» для дітей сиріт з Київської, Сумської, Вінницької, Луганської та Львівської областей. В межах таборової програми - екологічні акції на території Косівщини, зокрема НПП «Гуцульщина»; навчання традиційних гуцульських ремесел, заняття з фольклористики тощо.

Благодійний фонд “Товариство ”Приятелі дітей” – всеукраїнська, добровільна, безприбуткова, благодійна організація, зареєстрована Міністерством юстиції України у серпні 1996 року, яка працює над проектами підтримки дитячих сирітських закладів та дітей-сиріт. Проекти передбачають надання цільової гуманітарної допомоги сирітськім закладам, стипендій та матеріальної підтримки студентам-сиротам, які навчаються у вищих навчальних закладах, проведення літніх таборів, реалізацію програм національно-культурного та патріотичного виховання. Таборова програма здійснюється за підтримки компанії «Крафт Фудз Україна», благодійної організації UCAR (США) за сприяння НПП «Гуцульщина» та проекту розвитку ООН в Україні ПРООН ГЕФ.

Джерело: Прес-служба голови Івано-Франківської ОДА


Профілактичний рейд привів до зброї і нелегала

2011-08-02 18:57:44

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго «Це я вдало зайшов». Словами героя відомої радянської кінокомедії можна охарактеризувати результати профілактичного відпрацювання, яке співробітники івано-франківської міліції…
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на середу, 3 серпня

2011-08-02 18:46:42

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго У середу в Івано-Франківській області збережеться мінлива хмарність. В Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі вночі та вранці пройдуть дощі, вдень – без опадів.
В Івано-Франківську проведуть ревізію вітань від керівників держави

2011-08-02 18:30:33

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго Провести ревізію розміщених на вулицях Івано-Франківська рекламних біг-бордів та сіті-лайтів, що містять урядові та президентські вітання з нагоди різного роду свят доручив…
3-5 серпня на Івано-Франківщині перебуватиме офіційна делегація Португалії

2011-08-02 17:15:01

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго 3-5 серпня на Івано-Франківщині перебуватиме офіційна делегація Португалії, у складі якої керівники компанії «Пролоджіка» – виробника шкільних персональних комп’ютерів «Магеллан».
Марта Квочак зупинилася за крок від перемоги у відборі до Дитячого Євробачення

2011-08-02 17:00:31

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго Від глядачів Марта отримала найбільше — 12 балів, однак журі дало нашій землячці лише 1 бал. Ще одна представниця Франківщини Христина Дутчак — посіла 6-у сходинку із результатом у 9 балів.
«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго

2011-08-02 16:40:51

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго 3 серпня на базі дитячого санаторію «Карпатські зорі» (м.Косів) завершується тритижневий літній табір «Ековеселка», що проводиться благодійним фондом «Товариство «Приятелі дітей».
В.Анушкевичус зустрічався із групою працівників торговельної галузі

2011-08-02 16:15:16

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго В п’ятницю 29 липня 2011 року міський голова п.В.Анушкевичус зустрівся із групою працівників торговельної галузі міста з нагоди їхнього професійного свята – Дня працівників торгівлі.
На Прикарпатті презентували книгу «Піраміда» Сергія Мавроді

2011-08-02 16:00:56

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго Книга скандальновідомого російського бізнесмена — у Івано-Франківську. «Піраміда» Сергія Мавроді — це життєпис чоловіка, який побудував у країнах СНД найбільшу фінансову структуру.
Виявлено перший троян для Android, який записує телефонні розмови

2011-08-02 15:48:40

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго Компанія CA Technologies, що займається питаннями комп’ютерної безпеки, виявила троянський вірус нового типу, здатний записувати телефонні розмови користувача мобільного пристрою.
До Євро-2012 "Укрзалізниця" підключить потяги до Інтернету

2011-08-02 15:42:04

«Ековеселка» приймала юних гостей з Чикаго Впровадити бездротовий зв’язок в поїздах підприємство має намір на базі WiMAX. Нова послуга пройде випробування лише на маршруті Львів-Київ-Харків-Донецьк.

Косівщина - Новини Гуцульщини