Середа, 08 липня, 2020

На Прикарпатті стартує ралі Трембіта гірська-2011

Новини та події | 2011-07-30 13:00:27

На Прикарпатті стартує ралі Трембіта гірська-2011 30-31 липня 2011 року Прикарпаття прийматиме 5-й етап чемпіонату України з гірських гонок «Трембіта гірська», а також 2-й етап Кубка України з ралі, що відбудеться недалеко від гірського села Кривопілля Верховинського району Івано-Франківської області.

Організаторами цього видовищного автоспортивного дійства виступили Прикарпатський автомобільний клуб, а також Івано-Франківська ОДА та Верховинська РДА.

Що стосується специфіки цьогорічних змагань, то при довжині траси трохи більше трьох кілометрів перепад висот складатиме 133 метри. Разом із тим траса видається досить технічною і нараховує 24 повороти.

Формат змагання повністю стандартний. П’ятниця відведена приїзду і адміністративним і технічним перевіркам, тоді як субота і неділя стануть «близнюками»: вільні і офіційні тренування вранці, кваліфікаційні заїзди, а потім по три серії залікових підйомів, сума двох кращих з яких і будуть визначати розподіл підсумкових місць. Варто додати, що минулого року «Трембіта гірська» підкорилася верховинцю Миколі Ільницькому, який став кращим з-поміж 12 команд, які представляли різні області України: Івано-Франківську, Закарпатську, Львівську, Чернівецьку та Волинську.

Косівщина - Новини Гуцульщини