Вівторок, 07 липня, 2020

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї

Новини та події | 2011-07-29 17:00:39

29 липня 2011 року в Коломийському міському Будинку культури «Народний дім» відбулося вручення продуктових наборів багатодітним, малозабезпеченим сім’ям району благодійним фондом «Світ для дітей».

Співпрацю з цим фондом започаткував голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Негрич, який приділяє велику увагу громадським організаціям, фондам, котрі надають гуманітарну та фінансову допомогу населенню Коломийщини.

Фонд “Світ для дітей” канадської благодійної організації “Міжнародна Християнська Допомога” діє на теренах України понад десять років. Засновником і директором фонду є Галина Микитюк. Спонсорами є канадські сім’ї, об’єднані у Благодійному Фонді «Чаша», що працює на теренах Канади. Нині центральний офіс знаходиться у містах Львів, Луцьк та Івано-Франківськ. Із благодійниками цієї служби вже знайомі мешканці Тисменицького, Коломийського, Городенківського, Рожнятівського, Тлумацького, Долинського, Косівського районів та міста Івано-Франківськ.

Фондом спонсорується 40000 дітей у 15 країнах світу. З Івано-Франківської області в проект ввійшло 1000 дітей, з них 250 - на Коломийщині.

У 2003 р. для ансамблю сопілкарів з Лісного Хлібичина фондом було закуплено костюми та сценічне взуття, чотири швейні машинки, щоквартально надходить матеріальна допомога. На даний час діє Програма “Здоров’я”, згідно з якою дітям, які потребують медичної допомоги, забезпечується безкоштовне лікування. Посильна допомога надавалася дітям з сіл П’ядик і Велика Кам’янка.

Уже не вперше вони надають фінансову та гуманітарну допомогу дітям пільгових категорій. Цього разу 180 продуктових наборів вручено 41 багатодітним та малозабезпеченим сім’ям Коломийського району.

Перед аудиторією виступила заступник голови райдержадміністрації Леся Білищак, яка подякувала благодійникам за надану допомогу та зазначила, що співпраця з благодійним фондом «Світ для дітей» була започаткована головою Коломийської районної державної адміністрації Михайлом Негричем. Мала слово і директор благодійного фонду Галина Микитюк, яка пообіцяла що це не остання зустріч, а лишень перша спроба для подальшої співпраці.

Джерело: Прес-служба Коломийської РДА


Замість ЖЕО — комунальні округи

2011-07-29 17:40:54

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї Замість ЖЕО — комунальні округи. Такі переміни можуть статися в Івано-Франківську у недалекому майбутньому. Наразі ці служби існуватимуть паралельно…
В Україні з'явилося більше фальшивих євро

2011-07-29 17:22:38

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї Національний банк України попередив про те, що у країні почастішали випадки вилучення банками із обігу фальшивих банкнот 2002 року випуску номіналом 500 євро.
Україна йде на рекордний урожай зернових

2011-07-29 17:18:46

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї Цього літа, за прогнозами аналітиків, він може сягнути 51 мільйона тонн, хоча ті ж експерти кажуть, що із українськими чорноземами в Україні можна збирати щороку щонайменше 80 мільйонів.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на вихідні, 30 і 31 липня

2011-07-29 17:15:57

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї В Івано-Франківську, Яремчі, Коломиї, Надвірній, Долині збережеться хмарна дощова погода протягом усіх вихідних, можливі грози. Температура повітря вночі від +15 до +18…
На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї

2011-07-29 17:00:39

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї В Коломийському міському Будинку культури «Народний дім» відбулося вручення продуктових наборів багатодітним, малозабезпеченим сім’ям району благодійним фондом «Світ для дітей».
28 липня Ігор Слюзар поспілкувався з коломиянами в прямому ефірі

2011-07-29 16:15:57

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї 28 липня у прямому ефірі телеканалу НТК з глядачами поспілкувався міський голова Коломиї Ігор Слюзар. Тема розмови - “Проблеми життєдіяльності міста”.
У Коломиї безкоштовно роздають одяг

2011-07-29 16:00:13

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї У Коломиї безкоштовно роздають одяг. Право отримати такий подарунок можуть люди з інвалідністю. Організували акцію благодійний фонд “Крокус” спільно з ринком ”Тайстра”.
В Івано-Франківську відбулося вручення дипломів магістра державної служби

2011-07-29 15:50:14

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї Сьогодні в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося урочисте вручення дипломів магістра державної служби випускникам заочної форми навчання.
Фестиваль Незалежного Кіна КІНОЛЕВ шукає волонтерів

2011-07-29 15:40:51

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї Цьогорічний фестиваль КіноЛев виходить на організаційну фінішну пряму. Для вдалої організації фестивалю вкрай необхідні волонтери - активні, та небайдужі до українського і світового кіно люди.
«Дні Мистецтва Перфоманс у Львові. Школа перфомансу» та «MediaDepo»

2011-07-29 15:40:27

На Коломийщині дбають про багатодітні та малозабезпечені сім’ї По закінченню одного із найбільших в Україні contemporary art фестивалів «Тижня актуального мистецтва», що проходив у 2010 році, «Інститутом актуального мистецтва» було…

Косівщина - Новини Гуцульщини