Четвер, 09 липня, 2020

На Прикарпатті борги із зарплати складають майже 8 млн. грн.

В Івано-Франківської області спостерігається тенденція до зменшення рівня заборгованості з виплати зарплати. «Починаючи з березня минулого року, ми зуміли зменшити борги із заробітної плати на 5,9 млн. грн. Це майже 42,9%», - зазначила сьогодні на колегії головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації заступник начальника цього управління Ярослава Ульванська.

За її словами, нині борги із зарплати складають майже 8 млн. грн. Щоб цифра стала меншою, працівники управління здійснюють постійний моніторинг стану заборгованості. В результаті перевірок, здійснених ними, 74 матеріали направлені у правоохоронні органи для притягнення злісних боржників до адміністративної відповідальності. Порушено 14 кримінальних справ. В процесі судових засідань, як зазначалося, було стягнуто 21,4 тис. грн. і близько 2,5 млн. грн. погашено після відповідних заходів впливу.

Повністю ліквідовано борги із зарплат у місті Болехові, Богородчанському, Верховинському, Коломийському, Надвірнянському, Снятинському та Тлумацькому районах. Однак, питання боргів залишається досі проблемним для Івано-Франківська та Коломиї.

Косівщина - Новини Гуцульщини