Субота, 11 липня, 2020

СЕС Прикарпаття відновив діяльність лікувально-оздоровчого комплексу "Верховина"

На виконання доручення Міністра охорони здоров'я України державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України протягом 26 липня перевірено 182 дитячі заклади оздоровлення та відпочинку. У 40 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 21,9 % від загальної кількості перевірених закладів.

Як повідомили у прес-службі МОЗ України, за виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 40 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 16 працівників закладів, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

У Закарпатській області головними державними санітарними лікарями відповідних адміністративних територій припинено експлуатацію 2 закладів оздоровлення та відпочинку дітей - наметове містечко та табір відпочинку з денним перебуванням, 1 справу передано до прокуратури.

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 95 підприємств з виробництва та постачання харчових продуктів, з яких на 22 виявлено порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 22 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

Головними державними санітарними лікарями відповідних адміністративних територій призупинено функціонування 2 підприємств-постачальників харчових продуктів (м. Севастополь - ТОВ "Фаетон", Житомирська область - підрозділ ЗАТ "Галичина").

Головними державними санітарними лікарями територій, у зв'язку з усуненням виявлених порушень, винесено рішення про відновлення діяльності 3 закладів оздоровлення та відпочинку (Івано-Франківська обл. - ЛОК "Верховина", Житомирська обл. - оздоровчі заклади "Благодать", "Пролісок") та 1 підприємства-постачальника харчових продуктів (м. Севастополь).

Косівщина - Новини Гуцульщини