Понеділок, 13 липня, 2020

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК

Новини та події | 2011-07-26 17:00:05

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК 26 липня відбулася колегія правління обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури України. Учасниками колегії були: Василь Тимків, Володимир Любінець, Андрій Давидюк, Богдан Гаврилів, Володимир Безгачнюк, Михайло Головатий, Олександр Береговський, Михайло Паньків, Микола Капак, Юрій Романюк, Андрій Чемеринський.

Порядок денний передбачав розгляд ряду важливих питань. Зокрема, затверджено план роботи УТОПіК на 2011 р. У ньому передбачено заходи, як обласного, так і районного рівнів. Серед заходів плану: обстеження пам’яток і занесення їх до категорії «нововиявлених», дослідження некрополів, видання книг.

Прийнято рішення провести до 15 листопада цього року звітно-виборну конференцію Товариства; до цього часу у вересні повинні відбутися звітно-виборні конференції районних осередків. У грудні делегати обласної організації УТОПіК візьмуть участь у Всеукраїнському з’їзді організації.

Буде видано книгу «Лауреати премії імені Івана Вагилевича» - в рамках заходів до 200-річчя з дня народження дослідника, фольклориста І.Вагилевича. Члени Товариства візьмуть участь у святковому дійстві до ювілейної річниці одного з засновників «Руської трійці», які відбудуться у вересні 2011 р. на Рожнятівщині. Саме тут відбудеться нагородження цьогорічних лауреатів премії імені І.Вагилевича.

За спільним рішенням колегії, лауреатами премії визначено: голову обласної організації УТОПіК Василя Тимківа, директора Коломийського національного музею культури і побуту Гуцульщини Ярославу Ткачук, директора бібліотеки Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника Миколу Бігусяка, краєзнавців з Рожнятівщини Оксану Лесюк та Івана Парадовського.

Обласна організація УТОПіК ініціювала підготовку звернення до «Карпатської нафтової компанії» щодо необхідності негайної реставрації палацового комплексу Потоцьких, до міського виконавчого комітету Івано-Франківська щодо розгляду можливості створення на території обласного центру історико-культурного заповідника «Станиславів».

Генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» О.Береговський запросив усіх присутніх до участі у міжнародній конференції присвяченій тематиці фортифікації нашої держави (відбудеться у листопаді 2011 р. в м. Галич).

Чергове засідання ОО УТОПіК буде проведено восени.

Автор: Андрій ЧЕМЕРИНСЬКИЙ

Джерело: Управління культури Івано-Франківської ОДА


Відключення води в Івано-Франківську, заплановане на 27 серпня, перенесено!

2011-07-26 18:33:31

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК У зв’язку із проведенням українсько-американських військових навчань Rapid Trident – 2011 на прохання керівництва Міністерства оборони України відключення водопостачання…
Звіт Коломийської міськради про надану публічну інформацію

2011-07-26 18:25:12

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК Звіт про надану публічну інформацію з 12 травня 2011 року по 25 липня 2011 року: Впродовж звітного періоду на ім’я Коломийського міського голови надійшло 72 інформаційні запити.
На дорогах Прикарпаття працює агітаційно-профілактичний автомобіль ДАІ

2011-07-26 18:00:38

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК Цьогоріч на автошляхах Івано-Франківщини дорожньо-транспортних пригод з постраждалими поменшало майже на чверть, а смертність внаслідок аварій скоротилася більш як на третину.
Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на середу, 27 липня

2011-07-26 17:42:28

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК У середу в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Долині протягом усього дня збережеться хмарна дощова погода, можливі грози. Температура повітря вночі від +15 до +19 градусів тепла…
До осені секонд-хенд подорожчає на 5%

2011-07-26 17:15:43

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК До осені секонд-хенд подорожчає на 5%, заявив президент Всеукраїнської асоціації дилерів одягу секонд-хенд Владислав Мясоєдов. “Дорожчати секонд-хенд буде через те, що після кризи…
На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК

2011-07-26 17:00:05

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК 26 липня відбулася колегія правління обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури України. Порядок денний передбачав розгляд ряду важливих питань.
У ніч з вівторка на середу Івано-Франківськ на добу залишиться без водопостачання

2011-07-26 16:15:36

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК Івано-Франківцям варто поповнити запаси води. У ніч з вівторка на середу обласний центр на добу залишиться без водопостачання. До таких заходів комунальники вдаються щороку.
Махінації з податковим кредитом коштували підприємству понад 7 млн грн

2011-07-26 16:12:39

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК Підприємству ТОВ «А» за результатами виїзної позапланової документальної перевірки івано-франківськими податківцями донараховано понад сім мільйонів гривень податку…
В Івано-Франківську посеред дня прогулювався кінь без власника

2011-07-26 16:00:30

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК В Івано-Франківську посеред дня дорогами міста прогулювався кінь без власника. Тварина до центральної частини обласного центру прийшла з вулиці Чорновола…
Галич – «Камо грядеши?»

2011-07-26 15:40:20

На Івано-Франківщині відбулася колегія УТОПіК 25 липня 2011 р. у картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрито виставку Олександра Іволги (м. Львів) під назвою «Камо грядеш». Захід організовано завдяки…

Косівщина - Новини Гуцульщини