Вівторок, 07 липня, 2020

На Івано-Франківщині дитячі оздоровчі заклади функціонують з порушеннями

Інспекторським складом управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведені перевірки щодо дотримання законодавства з охорони праці 11-и дитячих оздоровчих закладів Івано-Франківської області.

Як повідомили paralleli у прес-службі Держгірпромнагляду, у їх результаті всім керівникам лікувально-оздоровчих комплексів видано приписи на усунення виявлених порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці, призупинено експлуатацію 2-х одиниць обладнання, до адміністративної відповідальності притягнуто одну посадову особу.

Зокрема, керівник ПОЗОВ "Буковель" та його заступник не пройшли навчання і перевірку знань з питань охорони праці та не призначили відповідальну особу за стан охорони праці. Тут також не повністю огороджена територія, відсутні протоколи замірів опору заземлення та ізоляції електромережі.

У ПЗОВД "Опілля", ПЗОВ "Перлина Придністров'я", ЛОК ПЗОВ "Лімниця", СОК "Смерічка", ТОК "Едельвейс", ДЗСТЛОК "Карпатські зорі" харчоблоки та їх електрообладнання не повністю забезпечені засобами захисту (діелектричними килимками, дерев'яним решітками, фіксаторами кришок котлів та дверцят електродуховок.

У вказаних лікувально-оздоровчих закладах немає плафонів ліхтарів вуличного освітлення територій та в приміщеннях використовуються відкриті лампи розжарювання, а в ТзОВ ЛОК "Прикарпатські зорі", ДЗСТЛОК "Верховина" пішохідні доріжки знаходяться в незадовільному стані, мають місце нерівності та вибоїни.

Крім цього, не вивішені інструкції з охорони праці щодо експлуатації електрообладнання у котельнях в ПЗОВД"Опілля", СОК "Смерічка", ДЗСТЛОК "Карпатські зорі", не пройшли встановленого випробовування манометри нагрівальних котлів у ДЗСТЛОК "Верховина", ТОК "Едельвейс".

В окремих лікувально-оздоровчих закладах на спортивних майданчиках не здійснені відповідні випробовування встановленого на них інвентаря.

Під час відпочинку дітей у літній період робота оздоровчих закладів не припинялась.

Косівщина - Новини Гуцульщини