Четвер, 02 липня, 2020

Наприкінці липня Івано-Франківщина зустрічатиме учасників гірських перегонів

29-31 липня відбудеться II етап Чемпіонату України з гірських перегонів «Трембіта гірська». Перегони проходитимуть на дорогах державного значення «Татарів-Кам'янець-Подільський» та «Мукачево-Львів».

Як повідомили paralleli у прес-службі ОДА, розпорядженням голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка головному управлінню з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв'язків та інвестицій ОДА доручено сприяти проведенню заходу, а головному фінансовому управлінню ОДА – профінансувати витрати, пов'язані з підтримкою етапу Чемпіонату, «за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на регіональну програму розвитку туризму в області»

Довідково
Гірські гонки — специфічний вид автомобільних змагань. Від класичного ралі він відрізняється тим, що пілот у автомобілі долає трасу сам, без штурмана. Гірські перегони вперше на Івано-Франківщині відбулися у 2010 році. Місцем їх проведення стало с. Кривопілля Верховинського району. Фаворитом минулорічної «Трембіти гірської» був прикарпатець Микола Ільницький.

Косівщина - Новини Гуцульщини