Середа, 15 липня, 2020

65% регуляторних актів не відповідають основним принципам державної регуляторної політики

Голова обласного об’єднання організацій роботодавців, народний депутат України Василь Чуднов звернувся до голови облдержадміністрації М. Вишиванюка та голови О. Сича із проханням у якнайкоротший термін забезпечити скасування/перегляд регуляторних актів, які втратили свою актуальність або не мають жодної підстави для використання.

"До обласних організацій роботодавців продовжують надходити скарги підприємців на прийняті органами місцевої влади регуляторні акти, які не відповідають принципам соціально-економічної політики Уряду, створюють штучні перешкоди бізнесовим структурам в області.

Як свідчить аналіз, із майже 2 тисяч 200 регуляторних актів, прийнятих міськими, районними, селищними і сільськими радами близько 65 відсотків, тобто понад 1400 актів не відповідають основним принципам державної регуляторної політики. Найбільше таких актів виявлено в Івано-Франківську - 45 із 53, Коломиї – 15 із 34, всі акти, які прийняті в Тлумацькому, Тисменицькому, Косівському районах.

Незважаючи на вжиті заходи, процес скасування або внесення необхідних змін в названі документи здійснюється повільно, що сприяє спекуляціям на державній політиці щодо забезпечення максимального сприяння розвиткові підприємництва, малого та середнього бізнесу. Це викликає занепокоєння у структур Федерації роботодавців України, у зв’язку із чим звертаємось до Вас із проханням у якнайкоротший термін забезпечити скасування/перегляд регуляторних актів, які втратили свою актуальність або не мають жодної підстави для використання", - йдеться у зверненні.

Косівщина - Новини Гуцульщини