П'ятниця, 10 липня, 2020

На родовищах вуглеводню Прикарпаття виявлено понад 30 порушень

Інспекторами управління Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведено перевірки стану промислової безпеки та охорони праці в Пасічнянському цеху видобутку газу Львівського відділення видобутку нафтогазоконденсату ГПУ "Полтавагазвидобування".

В їх результаті видано 4 приписи, виявлено 33 порушення вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці, заборонено експлуатацію 3 одиниць обладнання, до адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб.

Встановлено, що не виконується в повній мірі періодичний контроль та визначення статичних тисків свердловин на Гринівському та Битків-Бабченському родовищах вуглеводнів, мають місце пропуски нафти на фонтанній арматурі окремих свердловин, на підприємстві не проведено чергового техогляду технологічного транспорту та не переглянутий перелік газонебезпечних робіт.

Крім цього, відсутній акт гірничого відводу на Богородчанське газове родовище, дійсна кількість діючих свердловин на Косівському газовому родовищі не відповідає проектній, не задіяна в роботу система автоматичної подачі одоранту, немає однолінійної схеми електропостачання та протоколів виміру опору заземлення електрообладнання на УПГ "Маркова".

Косівщина - Новини Гуцульщини