Середа, 08 липня, 2020

Міліція затримала убивцю відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая

Міліція затримала убивцю відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая
Годину тому працівники Івано-франківської міліції затримали убивцю відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая. Як повідомили paralleli у CЗГ УМВС України в Івано-Франківській області, підозрюваним у скоєнні злочину виявися чоловік 1968 року народження. Його затримали у селі Буковець Верховинського району на Івано-Франківщині. Задля розкриття убивства задіювали більше ста правоохоронців, які упродовж дня прочісували місцеву територію.

Наразі із затриманим проводяться першочергові слідчі дії та з’ясовуються мотиви вчинення злочину.

Нагадаємо, що зранку 15 липня о 6.50 в чергову частину Верховинського райвідділу міліції УМВС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення з села Верхній Ясенів про виявлення мертвим з ножовим пораненням відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая. Як зазвичай, цього дня 81-річний чоловік у себе вдома приймав відвідувачів. Після того, як один з відвідувачів вийшов з кімнати, цілитель довго не запрошував наступного. А коли хтось з людей зайшов у кімнату, то виявив господаря мертвим.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками скоєння злочину передбаченого ч.1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Косівщина - Новини Гуцульщини