Середа, 08 липня, 2020

Перевірка виявила порушення в лікувально-оздоровчих і туристичних закладах Прикарпаття

Управлінням Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведено перевірки щодо охорони праці лікувально-оздоровчих і туристичних закладів. Як інформують paralleli, ними охоплені дочірне підприємство санаторій "Черче", Закрите акціонерне товариство "Івано-Франківськтурист", дитячий заклад санаторного типу ЛОК "Карпатські зорі", "ДЗСТ ЛОК "Верховина", ДП "Автобаза "Турист", Івано-Франківський туристсько-екскурсійний центр, Яремчанське туристське агентство.

У результаті перевірок ввиявлено 18 порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці, зокрема, прострочені терміни проведення навчання з питань охорони праці працівників, роботи яких пов'язані з підвищеною небезпекою, не переглянуто наказу щодо перевірки знань з питань охорони праці, не представлено результатів випробовувань спортивного інвентаря та обладнання.

Крім цього, прострочені терміни перегляду інструкцій з охорони праці, не проведиться чергові обстеження будівель та споруд щодо безпечної та надійної їх експлуатації в ДП санаторій "Черче", ЗАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України "Укрпрофздоровниця".

Косівщина - Новини Гуцульщини