Четвер, 16 липня, 2020

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу»

Новини та події | 2011-07-14 16:15:17

Вже більше року реалізовується Благодійним фондом «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» проект, спрямований на всебічну допомогу дітям трудових мігрантів, які страждають через брак батьківської уваги. За час літніх канікул вони вже побували в багатьох мальовничих куточках України. Нещодавно діти повернулися із закарпатського моря, як його охрестили місцеві мешканці, – з селища Солотвина.

В самій назві населеного пункту, в якому проживає близько восьми тисяч людей, криється відповідь на питання що ж так приваблює відпочивальників звідусіль до Солотвино. З давніх часів багатіли люди, видобуваючи «біле золото» або ж сіль. Займаються цим промислом і дотепер. Проте зараз Солотвино відоме і популярне саме завдяки соленим озерам, які утворилися на місці соляних копалень.

Протягом трьох сонячних днів дванадцятеро дітей відпочивали на Закарпатті. Крім відпочинку коло озер на дітей чекали цікаві розваги: атракціони, дискотеки, ігри. Наталія Григорук психолог супроводжувала дітей в подорожі. Вона відзначила, що підопічних зовсім не треба було бавити і розважати, адже вони зуміли само організуватися та стати відповідальними одне за одного. «Такі подорожі допомагають дітям краще пізнати світ, - ділиться враженнями пані Наталія. – А головне – це розвиток дитини, покращення світогляду, вироблення важливих соціальних навичок в спілкуванні та взаємовідносинах з іншими людьми. Для мене це була перша поїздка в Солотвино і вона мені запам’яталася лише позитивними враженнями та емоціями.»

Вперше в Солотвино побував і чотирнадцятирічний Михайло. Хлопець дуже задоволений, що поїхав на солені озера. Найбільше юнакові сподобалося плавати в дуже глибоких солених озерах і відчувати себе надзвичайно легким. «Пірнати у воду було весело, адже відразу виносило на поверхню води без жодних зусиль», - згадує свої пригоди Михайло.

Всі діти залишилися задоволеними поїздкою, тому що відпочили, набралися сил та отримали таку необхідну увагу та спілкування. А попереду в них ще половина літа, яка, як обіцяють координатори проекту, пройде не менш насичено. Попереду ще табір в Дорі та відпочинок на морі!

Джерело: Прес-служба БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії»


Квиток на потяг за 90 днів до дати відправлення незабаром може стати реальністю

2011-07-15 11:00:39

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Квиток на потяг за 90 днів до дати відправлення незабаром може стати реальністю.Таке нововведення планує «Укрзалізниця». Серед інших новацій — правила повернення…
Коломийське УеГГ відзначило 50-річний ювілей

2011-07-15 10:00:14

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Дзвінкими гуцульськими мелодіями зустрічали гостей та запрошених. Переповнений зал і балкон, приємні усмішки, щирі вітання. Урочисту частину відкрив народний аматорський…
Роботу чиновників оцінюватиме громада

2011-07-15 09:00:40

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Публічно звітуватись перед громадою зобов’язали керівників структурних підрозділів Івано-Франківського міськвиконкому та комунальних служб міста депутати міської ради.
На Коломийщині відбувся футбольний турнір присвячений Петру Слободяну

2011-07-14 17:15:27

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Спортсмен, який донедавна тренував команду Прем’єр ліги „Оболонь” сам приїхав на відкриття змагань. Він особисто визначав кращих гравців турніру та нагороджував їх.
У Коломиї відбулась оригінальна виставка

2011-07-14 17:00:10

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» У якості експонатів – різноманітні прилади з магазину «Світ інструментів». Цікаво, що відвідувачі могли не лише споглядати за демонстрацією, а й власноруч випробувати пристрої.
Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу»

2011-07-14 16:15:17

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Вже більше року реалізовується Благодійним фондом «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» проект, спрямований на всебічну допомогу дітям трудових мігрантів…
Коломийському управлінню по експлуатації газового господарства – 50!

2011-07-14 16:00:12

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Сьогодні управління по експлуатації газового господарства – потужна виробнича база, яка транспортує, постачає природний газ та обслуговує близько 2 тисяч комунально-побутових…
Конгрес Національної Спілки журналістів України

2011-07-14 15:15:37

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Обласні акули пера і мікрофона, члени Національної Спілки журналістів України відвідали Коломийщину. В місті над Прутом вони провели виїзний пленум – підготовку до…
Комунальники Івано-Франківська взялися за демонтаж незаконно встановлених МАФів

2011-07-14 15:00:05

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» Комунальники взялися за демонтаж незаконно встановлених малих архітектурних форм. Це можуть бути кіоски, літні кафе чи інші переносні тимчасові заклади торгівлі.
З 1 листопада в Івано-Франківську планують запровадити побудинкові тарифи

2011-07-14 14:40:49

Зроблено ще один крок до оздоровлення дітей «Карітасу» З 1 листопада в Івано-Франківську планують запровадити побудинкові тарифи. Їх порядок, а також перелік комунальних послуг вже затвердили депутати міської ради.

Косівщина - Новини Гуцульщини