Середа, 15 липня, 2020

Цієї ночі було вбито відомого мольфара Михайла Нечая

Цієї ночі був вбитий відомий карпатський мольфар Михайло Нечай, який мешкав у селі Верхній Ясенів Верховинського району. Наразі інформація з різних джерел відрізняється, але звістку про вбивство прикарпатського мольфара підтвердили журналістам газети «Репортер» у Верховинському райвідділі міліції,

Агенція Фirtka наводить слова очевидців: нібито вчора ввечері психічно хворий старий чоловік, що намагався два дні потрапити на прийом до мольфара Нечая, зайшов таки на прийом. Наодинці він зарізав Михайла Нечая. А коли після цього спокійно вийшов з кімнати, то сказав людям, які очікували в черзі, щоб деякий час не заходили туди.

Нагадаємо, що Михайло Нечай твердив, що він є білим (сонячним) магом і розповідав, що є в Карпатах і чорні (місячні) маги, які ведуть з «білими» постійну боротьбу.

Мешканці Верхнього Ясенова в приватних розмовах припускають, що вбивця якраз і був одним із чорних магів. Таке припущення виглядає ймовірним, позаяк минулої ночі Місяць був в своїй повній фазі, і тому це вбивство може мати ритуальний магічний контекст.

Михайлу Нечаю було 82 роки. Називав себе останнім карпатським мольфаром, білим магом, сексологом, екстрасенсом і цілителем. Був відомий в Україні та за її межами. До нього щодня приїжджало багато людей, які шукали зцілення та вирішення життєвих проблем.

Косівщина - Новини Гуцульщини