Неділя, 05 липня, 2020

На Прикарпатті викрито мережу розповсюдження наркотиків

У Косівському районі Івано-Франківщини працівники міліції задокументували і викрили злочинну діяльність групи осіб, котрі поширювали наркотичні засоби серед молоді. Як з’ясували оперативники, верховодив наркооборудкою 28-річний мешканець одного із сіл, прилеглих до райцентру.

Здійснюючи оперативні заходи, працівники міліції ретельно відстежили ланцюг і схему, за якими поширювалися наркотичні засоби. Насьогодні достовірно встановлені особи помічників зловмисника. Вони працювали за певну винагороду, котрої вистачало на те, щоб самим мати наркотики для власного споживання. Декілька днів тому міліціонери поклали край цій оборудці, затримавши дилера і посередників безпосередньо після того, як ті здійснювали незаконні операції.

Як повідомили paralleli CЗГ УМВС України в області, підпільну мережу розповсюдження наркотиків організував і очолив працівник навчального закладу, в якому студентів навчають мистецькій справі.Проти зловмисника порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України. Суд погодився з поданням слідчого і обрав фігурантові міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

28-річного чоловіка притягуватимуть до кримінальної відповідальності не тільки за наркозлочини, але й за втягнення у злочинну діяльність неповнолітніх осіб. Адже міліція задокументувала факти, коли зловмисник доручав перепродувати марихуану довіреним неповнолітнім особам.

Косівщина - Новини Гуцульщини