Вівторок, 24 листопада, 2020

Під Говерлою відкрито інформаційно-туристичний центр

Карпатським біосферним заповідником відкрито інформаційно-туристичний центр «Високогір’я Карпат» в ур. Перемичка під г. Говерлою. Як повідомляють paralleli, значення цього туристичного осередку набуває особливої ваги у зв’язку з тим, що це перший інфраструктурний об’єкт у високогірній частині Чорногори. До того ж він знаходиться на перетині найпопулярніших пішохідних маршрутів. 

Новостворений центр поєднує в собі рекреаційну та освітньо-інформаційну функції. Він облаштований з урахуванням потреб пішохідних мандрівників. Тут створено умови для розміщення груп кількістю понад 30 осіб. Інформаційна частина знайомить відвідувачів з природними цінностями гірських екосистем, історією та унікальною культурою найвисокогірнішого етнічного регіону України – Гуцульщини. 

Урочисте відкриття проходило з усіма атрибутами свята – трембітами, вітальними промовами, перерізуванням символічної стрічки, етнічною музикою і відтворенням деяких народних звичаїв та обрядів, що пов’язані з давньослов’янським святом Купали. 

Косівщина - Новини Гуцульщини