Вівторок, 14 липня, 2020

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ

Коломия ВЕБ Портал | Новини та події | 2011-07-11 17:03:27

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ У Коломиї відбулося виїзне засідання пленуму правління обласної організації НСЖУ, на якому йшлося про хід підготовки до звітно-виборної кампанії, заслухано і підтримано заяву головного редактора міської газети “Коломийський вісник” Василя Дем’яніва про ситуацію навколо часопису, створення нових первинних організацій тощо.

У вересні цього року починається звітно-виборна кампанія в первинних і міськрайонних організаціях НСЖУ, яка триватиме до кінця жовтня. Обласна звітно-виборна конференція запланована на 16 березня, а з’їзд журналістів України — 21-24 квітня наступного року.

Підсумковим зборам передує велика організаційна робота з відбору у Спілку найбільш авторитетних кандидатів, творчих працівників газет, радіо, телебачення, розгляд і обговорення найбільш хворобливих проблем журналістики, які, на жаль, вирішити на місцях не завжди вдається. Є приклади порушень у сфері свободи слова, утиску на журналістів, припинення випуску періодичних видань, звільнення з посад керівників ЗМІ тощо. Кожен з таких фактів не проходить поза увагою секретаріату обласної організації НСЖУ, розглядається на місці і вживаються відповідні заходи, — зауважила відповідальний секретар Вікторія Плахта.

На пленумі заслухано заяву члена правління обласної організації, головного редактора міської газети “Коломийський вісник” Василя Дем’яніва про ситуацію навколо часопису. Нагадаю, у лютому позаминулого року зі складу співзасновників газети в односторонньому порядку, без згоди колективу, вийшла міська рада, залишивши її напризволяще. Як наслідок із січня цього року газета припинила вихід. У заяві, адресованій прокурору Коломиї (копії — міському голові, генеральному прокуророві та Міжвідомчій комісії з інформаційної безпеки…), мова йде про відновлення співзасновництва “Коломийського вісника”.

Пленум розглянув також ряд організаційних питань. По закінченню роботи члени правління відвідали садибу Героя України, колишнього міністра сільського господарства та колишнього керівника агрофірми “Прут” Василя Ткачука.


В Івано-Франківську відкриють ще одну підстанцію швидкої допомоги

2011-07-12 16:00:00

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Вона базуватиметься у мікрорайоні Пасічна. Це зумовлено частими повенями, які ускладнюють рух мостом через Бистрицю Солотвинську. Наразі у Івано-Франківську працюють три підстанції…
М.Вишиванюк доручив провести інвентаризацію довгобудів на Івано-Франківщині

2011-07-12 15:15:51

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Пооб’єктні обстеження довгобудів триватимуть впродовж липня. Результати скерують в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України для узагальнення.
«Янукович» із швидкої піде в сторожі

2011-07-12 15:00:38

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Ні ким іншим, як Януковичем назвався мешканцю Коломиї лікар однієї з бригад місцевої швидкої допомоги, коли той у відповідь на грубе поводження з боку медика попросив його представитись.
Мистецька зоря космацького гуцула Дмитра Пожоджука

2011-07-12 14:15:43

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Про талановитого космацького гуцула Дмитра Пожоджука, який вишиває, пише писанки, виготовляє вироби з бісеру, співає, грає на дримбі й трембіті, знає багато легенд і переказів…
10 літаків та гелікоптерів прилетіли до Коломиї на Івана Купала

2011-07-12 14:00:12

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Вдруге, за останніх кілька місяців, пілотів вихідного дня у Коломиї зібрав колишній військовий льотчик Ігор Табанюк. Вінків не плели, а от «смертельну петлю» у повітрі - зробили.
Міс Україна Всесвіт 2011 Олеся Стефанко

2011-07-12 13:00:46

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Хоча Всеукраїнські засоби масової інформації минулого року написали на своїх шпальтах, що “Міс Україна Всесвіт 2011 року” одеситка, на Прикарпатті точно знали, що Олеся Стефанко - наша…
Коломийська ОДПІ: Увага! "Гаряча лінія"

2011-07-12 12:31:38

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ 14 липня з 10.00 до 12.00 год. начальник управління оподаткування юридичних осіб Коломийської ОДПІ Пазюк Любов Михайлівна проведе “гарячу лінію” на тему…
Про прийом громадян з особистих питань керівництвом Івано-Франківської ОДА

2011-07-12 12:15:16

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Наприкінці червня голова ОДА Михайло Вишиванюк видав розпорядження про організацію прийому громадян керівництвом ОДА у другому півріччі поточного року.
М.Вишиванюк не задоволений керівництвом головного управління економіки області

2011-07-12 12:00:41

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Крісло начальника головного управління економіки Івано-Франківської ОДА незабаром може звільнитись. Про це дав зрозуміти вчора, під час засідання колегії…
63-й завод з боргової ями виведуть… поляки

2011-07-12 11:00:26

Відбувся виїзний пленум правління обласної організації НСЖУ Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк пригрозив оголосити 63-й Котельно-зварювальний завод банкрутом. Про це він заявив на колегії ОДА.

Косівщина - Новини Гуцульщини