Середа, 12 серпня, 2020

Минулі вихідні принесли велике горе аж у три родини прикарпатців

9 липня, суботнього вечора в річці Пістинька поблизу села Шешори Косівського району під час купання втопився 32-річний мешканець Коломиї, котрий із товаришами приїхав відпочити на березі гірської річки. Коли чоловіки помітили, що речі товариша залишилися на суходолі, а у воді його не видно, то забили на сполох. Самостійні пошуки виявилися безрезультатними, тож люди звернулися за допомогою до рятувальників. Тіло чоловіка працівники Івано-Франківського річкового координаційного аварійно-рятувального центру виявили на глибині двох метрів на заплаві.

Того ж дня, пішов рибалити на Дністер та не повернувся додому 58-літній житель села Новосілки Тлумацького району. На диво довга відсутність чоловіка занепокоїла рідних, а коли на березі ріки знайшли його речі, страшні підозри перетворилися на розпач. На жаль, уникнути біди не вдалося: тіло загиблого рибалки виявили у воді односельчани.

10 липня, обідньої пори нещастя сталося в місті Долина: у місцевому ставку на відстані 15-ти метрів від берега втопився 23-літній чоловік. Трагедія сталася на очах у одного із відпочивальників, котрий і повідомив про біду працівників пожежно-рятувальної служби. Тіло потонулого чоловіка знайшли івано-франківські водолази.

Косівщина - Новини Гуцульщини