Понеділок, 25 травня, 2020

Пішов ловити рибу на Дністер і... не повернувся

На жаль, не бракує нещасних випадків серед жителів Прикарпаття. Так, у cуботу надійшло трагічне повідомлення з Косівського району. Відпочивальники з Коломиї, котрі вже почали збиратися додому, помітили, що бракує одного з компанії. Враховуючи те, що його одяг залишився на березі річки, припустили, що той пішов купатися. Самостійні пошуки результату не дали. Як інформує газета "Галичина", по допомогу звернулися до рятувальників, які наступного дня знайшли тіло молодого чоловіка в річці.

У неділю знову виїжджали водолази, аби підняти з води потопельника. Тіло 23-річного жителя Долини лежало на дні міського озера за 15 метрів від берега. Про це рятувальників також сповістив хтось із відпочивальників.

А що стосується пошуків 58-річного жителя Тлумацького району, то тут з проханням по допомогу звернулися родичі чоловіка, стурбовані тим, що він як пішов ловити рибу на Дністер, так і не повернувся. На березі було виявлено його особисті речі. Але вже через деякий час надійшла інформація, що тіло чоловіка, який втопився у ріці, виявили місцеві жителі.

Косівщина - Новини Гуцульщини