Понеділок, 13 липня, 2020

На Прикарпатті розвиватимуть приватні мисливські господарства

В Івано-Франківській області розвиватимуть приватні мисливські господарства. Про це повідомив у суботу в Косові на колегії Івано-Франківської облдержадміністрації губернатор Михайло Вишиванюк.

«Там, де є уже приватні мисливські господарства, хай будуть. А де немає ще – оголосити конкурс на передачу в користування приватним мисливським господарствам вільних мисливських угідь», - доручив він обласному управлінню лісового і мисливського господарства.

М.Вишиванюк звернув увагу на необхідність використання потенціалу мисливських господарств для сприяння розвитку туризму, відновлення звірів у мисливських угіддях, розвиток рибальства, інформує УНН.

Колегія облдержадміністрації також доручила обласній організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) до 1 вересня 2011 року реорганізувати районні організації УТМР в юридичні особи та до 1 жовтня 2011 року - сформувати спеціалізовані базові мисливські господарства з розведення водоплавної дичини, фазанів, оленів благородних та плямистих.

Облуправління лісового і мисливського господарства має розробити положення про надання в користування мисливських угідь на конкурентних засадах, організувати 3 дослідно-показові мисливські господарства тощо.

Нині на території Івано-Франківської області веденням мисливського господарства займаються 35 користувачів мисливських угідь на площі 989 тис. га, з них 15 лісогосподарських підприємств облуправління лісового і мисливського господарства на площі 407,7 тис. га, 8 організацій УТМР – 446,7 тис. га, 12 приватних підприємств – 134,6 тис. га.

У 2010 році затрати на ведення мисливських господарств області становили 3,093 млн. грн, надходження від них – 1,619 млн. грн.

За даними облуправління лісового і мисливського господарства, всі мисливські господарства в області є збитковими.

Косівщина - Новини Гуцульщини