Вівторок, 19 червня, 2018

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань

Новини та події | 2011-07-01 14:15:56

Під головуванням голови Коломийської районної державної адміністрації Михайла Негрича 30 червня 2011 року відбулась нарада з сільськими, селищними головами, начальниками відділів і управлінь райдержадміністрації, керівниками установ та організацій.

Про організацію заготівлі лишків сільськогосподарської продукції у населення Коломийського району розповіла заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин. В області розпочато будівництво оптового торгового ринку сільськогосподарської продукції. Тому якщо є бажаючі стати співзасновниками створеного товариства, можуть долучатися. На сьогодні в області діє сільськогосподарський обслуговуючий кооператив “Донбас-Карпати”, який має власну Інтернет-сторінку. Ціни на продукцію кооператив гарантує не нижче ринкової. Співпрацює з “Приватбанком”. Видано також розпорядження облдержадміністрації про заготівлю лишків овочів. Цьогоріч на 34 га збільшено площу під картоплю. Очікуються обсяги валового виробітку 93,5 тис.тонн. Орієнтовно 26 тис. тонн продукції можливо реалізувати. Посильну допомогу в організації заготівель надає міськрайонний центр зайнятості, виділяючи кошти на розвиток підприємництва в цій галузі, створення додаткових робочих місць у сільськогосподарському обслуговуючому кооперативі.

В районі заплановано створити 11 кооперативів сільськогосподарського напрямку, 4 уже функціонують. Тож Любов Іванівна звернула особливу увагу сільських, селищних голів на організацію заготівлі лишків сільськогосподарської продукції на території кожного населеного пункту.

Товариство Червоного Хреста в Коломийського районі – найуспішніше і найпотужніше в області. При Товаристві діє медико-соціальний центр на 20 ліжок, надається всебічна допомога необхідними речами людям з обмеженими фізичними вадами, проводяться безкоштовні навчання дітей-сиріт техніки масажу, діє патронатна служба, яка опікується малозабезпеченими сім’ями. На цьому та багато іншому наголосила голова Коломийської районної організації Товариства Червоного Хреста Людмила Макарова. Вона також звернулася до сільських, селищних голів з проханням підтримати Товариство.

На нараді йшлося про профілактичні заходи та лікування сказу, першу допомогу при захворюванні тварин, контроль за хворими з підозрою на сказ, прискорений перегляд регуляторних актів та обрізку дерев біля ліній електропередач для запобігання від нещасних випадків.

Джерело: Прес-служба Коломийської РДА


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на вихідні, 2 і 3 липня

2011-07-01 18:50:36

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань У вихідні в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Долині протягом двох днів утримається хмарна дощова погода. Температура повітря вночі становитиме від +11 до +14 градусів тепла.
Оголошується прийом робіт на фотовиставку "Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька"

2011-07-01 16:30:11

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань Концепція - представити твори фотохудожників Коломийщини, як бачення сучасником його оточення. В результаті - створення об’ємного образу великого і цікавого…
Відбулася сьома сесія Коломийської міської ради

2011-07-01 16:15:13

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань 30 червня 2011 року в залі засідань міської ради відбулась сьома сесія Коломийської міської ради шостого демократичного скликання. На початку сесії голова міської виборчої комісії…
На Івано-Франківщині триває операція "Мак"

2011-07-01 16:00:24

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань В Івано-Франківській області триває операція “Мак”. Її мета — виявлення посівів нарковмісних рослин — маку та коноплі і попередження у майбутньому незаконного використання…
На Прикарпатті відбулось об’єднання частин ВПС Збройних Сил України

2011-07-01 15:50:34

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань Сьогодні завершились організаційні заходи щодо об’єднання 114 Івано-Франківської бригади тактичної авіації та 197 авіаційної бази в один потужний військовий організм.
Відбулось засідання Коломийського виконкому

2011-07-01 15:30:06

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань На початку засідання Коломийський міський голова Ігор Слюзар представив присутнім у залі народного депутата України від “Нашої України” Володимира Ар’єва.
У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції

2011-07-01 15:15:02

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань У передостанній день червня у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції.
Центр зайнятості відвідав оздоровчий табір "Прикарпатські зорі"

2011-07-01 15:00:36

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань Спеціалісти міськрайонного центру зайнятості відвідали оздоровчий табір “Прикарпатські зорі”. Для дітей, що відпочивають там, організували незвичний день. Хлопці та дівчата мали змогу…
На громадських слуханнях - про податок на нерухоме майно

2011-07-01 14:50:53

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань Питання запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки обговорювалося на громадських слуханнях, які відбулися в залі засідань Коломийської міської ради.
Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань

2011-07-01 14:15:56

Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань Під головуванням голови Коломийської районної державної адміністрації Михайла Негрича 30 червня 2011 року відбулась нарада з сільськими, селищними головами, начальниками відділів…

Косівщина - Новини Гуцульщини