Понеділок, 25 червня, 2018

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції

Новини та події | 2011-07-01 15:15:02

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції У передостанній день червня у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції.

Вранці на плацу навчального закладу, де проводяться всі урочисті заходи, вишикувалися 160 юнаків і дівчат, котрі впродовж чотирьох років наполегливо здобували знання в стінах одного з найстаріших міліцейських вузів країни, а також професійні навички під час стажування в міськрайвідділах міліції. Незважаючи на дощову погоду, тут зібралося багато бажаючих привітати молодих лейтенантів із закінченням навчання та отриманням першого спеціального офіцерського звання.

Ректор Львіського державного університету внутрішніх справ полковник Олександр Марін та начальник Прикарпатського юридичного інституту полковник міліції Мирослав Бучко посвятили в офіцери міліції вісімнадцятьох відмінників навчання, побажали всім випускникам успішної роботи на самостійній службі. До іменниників торжества з напутнім словом також звернулися заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Роман Іваницький, начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Інна Василів, керівник відділу по взаємодії з правоохоронними органами Івано-Франківського міськвиконкому Богдан Маланюк, представники духовенства.

Як повідомив під час імпровізованого брифінгу полковник міліції Мирослав Бучко, всі випускники будуть забезпечені роботою, на місцях за ними закріплять досвідчених наставників, які допомагатимуть на період становлення в посаді. З цьогорічного випуску 106 лейтенантів розпочнуть службу дільничними інспекторами міліції, тридцять – у карному розшуку, а 24 випускники працюватимуть у підрозділах Державтоінспекції.

За традицією, найбільше поповнення отримає УМВС України в Івано-Франківській області – 79 офіцерів, а також міліція Тернопільської – 29, Закарпатської – 13, Чернівецької та Хмельницької областей – по вісім. Загалом цьогорічні випускники Прикарпатського юридичного інституту працюватимуть у 11 УМВС України в областях.

Джерело: Група зв’язків з громадськістю та міжнародних зв’язків інституту


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на вихідні, 2 і 3 липня

2011-07-01 18:50:36

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції У вихідні в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Долині протягом двох днів утримається хмарна дощова погода. Температура повітря вночі становитиме від +11 до +14 градусів тепла.
Оголошується прийом робіт на фотовиставку "Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька"

2011-07-01 16:30:11

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції Концепція - представити твори фотохудожників Коломийщини, як бачення сучасником його оточення. В результаті - створення об’ємного образу великого і цікавого…
Відбулася сьома сесія Коломийської міської ради

2011-07-01 16:15:13

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції 30 червня 2011 року в залі засідань міської ради відбулась сьома сесія Коломийської міської ради шостого демократичного скликання. На початку сесії голова міської виборчої комісії…
На Івано-Франківщині триває операція "Мак"

2011-07-01 16:00:24

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції В Івано-Франківській області триває операція “Мак”. Її мета — виявлення посівів нарковмісних рослин — маку та коноплі і попередження у майбутньому незаконного використання…
На Прикарпатті відбулось об’єднання частин ВПС Збройних Сил України

2011-07-01 15:50:34

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції Сьогодні завершились організаційні заходи щодо об’єднання 114 Івано-Франківської бригади тактичної авіації та 197 авіаційної бази в один потужний військовий організм.
Відбулось засідання Коломийського виконкому

2011-07-01 15:30:06

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції На початку засідання Коломийський міський голова Ігор Слюзар представив присутнім у залі народного депутата України від “Нашої України” Володимира Ар’єва.
У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції

2011-07-01 15:15:02

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції У передостанній день червня у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції.
Центр зайнятості відвідав оздоровчий табір "Прикарпатські зорі"

2011-07-01 15:00:36

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції Спеціалісти міськрайонного центру зайнятості відвідали оздоровчий табір “Прикарпатські зорі”. Для дітей, що відпочивають там, організували незвичний день. Хлопці та дівчата мали змогу…
На громадських слуханнях - про податок на нерухоме майно

2011-07-01 14:50:53

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції Питання запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки обговорювалося на громадських слуханнях, які відбулися в залі засідань Коломийської міської ради.
Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань

2011-07-01 14:15:56

У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції Під головуванням голови Коломийської районної державної адміністрації Михайла Негрича 30 червня 2011 року відбулась нарада з сільськими, селищними головами, начальниками відділів…

Косівщина - Новини Гуцульщини