Понеділок, 19 березня, 2018

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька

Новини та події | 2011-07-01 16:30:11

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Проект фотовиставки “Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька”

Виставка фотомитців Коломийщини.

Концепція - представити твори фотохудожників Коломийщини, як бачення сучасником його оточення. В результаті - створення об’ємного образу великого і цікавого етногеографічного регіону зі своєрідним центром у місті Коломиї, місці, яке є культурним подіумом для цілого краю.

В проекті можуть узяти участь, як професійні фотомитці, так і аматори (на цей час жителі Коломийщини).

Теми для робіт представлених у виставці: Гуцульщина і Покуття: люди, культура, природа; Коломия: люди, культура, місто.

Вимоги до представлених робіт:

  1. роботи не повинні раніше виставлятися;

  2. вказати назву, місце (час) з’йомки кожної роботи;

  3. мінімальний формат фото (без паспарту) - 20x30 см.;

  4. кількість робіт на кожну окрему тему – не більше 10 фото (ліміт – 30 фото всього);

  5. відповідність вказаній тематиці.

Умови щодо подачі робіт для попереднього огляду редакцією виставки:

  1. роботи подаються в електронному вигляді у відповідності до перерахованих вище вимог;

  2. термін прийому робіт для попереднього огляду редакцією (електронні зразки фото) -
    до 31 липня 2011 року;

  3. робота редакційної колегії з відбору робіт для експозиції: 1-3 серпня 2011 року.

Кожного учасника, чиї роботи були відібрані для виставки, буде повідомлено.

Прохання до фотографів надіслати коротке резюме, свої координати, (телефон, електронна поштова скринька)

Увага, інформація для тих, чиї роботи пройдуть відбір для виставки в галереї!

Ця виставка не є комерційною справою, а зініційована, як вияв любові до рідного краю. Віримо, що ми не одні маємо подібні почуття. Узв’язку з цим з нашого боку є велике прохання до всіх хто відгукнеться на запропоновану акцію. А саме – взяти на себе, по можливості, всю ношу в матеріальній підготовці своїх робіт до виставки, тобто придбати рами та паспарту і самостійно оформити роботи до виставки. Роботи прийматимуться тільки у вигляді: рама, паспарту, фото. На звороті обов’язково вказати назву роботи і автора. Також зазначаємо, що в окремих випадках можлива допомога в підготовці робіт з нашого боку. Всі роботи після закінчення експозиції будуть повернуті авторам. У разі, якщо відвідувачі захочуть придбати ваші роботи – це стане винагородою за вашу участь у цій шляхетній справі.

Даруймо красу ближнім!

З повагою організатори.

Відповідальний за зв’язок з учасниками Володимир, тел.моб. 067 9277709, поштова скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Sinoptik: Погода в Івано-Франківській області на вихідні, 2 і 3 липня

2011-07-01 18:50:36

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька У вихідні в Івано-Франківську, Коломиї, Надвірній, Яремчі, Долині протягом двох днів утримається хмарна дощова погода. Температура повітря вночі становитиме від +11 до +14 градусів тепла.
Оголошується прийом робіт на фотовиставку "Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька"

2011-07-01 16:30:11

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Концепція - представити твори фотохудожників Коломийщини, як бачення сучасником його оточення. В результаті - створення об’ємного образу великого і цікавого…
Відбулася сьома сесія Коломийської міської ради

2011-07-01 16:15:13

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька 30 червня 2011 року в залі засідань міської ради відбулась сьома сесія Коломийської міської ради шостого демократичного скликання. На початку сесії голова міської виборчої комісії…
На Івано-Франківщині триває операція "Мак"

2011-07-01 16:00:24

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька В Івано-Франківській області триває операція “Мак”. Її мета — виявлення посівів нарковмісних рослин — маку та коноплі і попередження у майбутньому незаконного використання…
На Прикарпатті відбулось об’єднання частин ВПС Збройних Сил України

2011-07-01 15:50:34

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Сьогодні завершились організаційні заходи щодо об’єднання 114 Івано-Франківської бригади тактичної авіації та 197 авіаційної бази в один потужний військовий організм.
Відбулось засідання Коломийського виконкому

2011-07-01 15:30:06

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька На початку засідання Коломийський міський голова Ігор Слюзар представив присутнім у залі народного депутата України від “Нашої України” Володимира Ар’єва.
У Івано-Франківську відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції

2011-07-01 15:15:02

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька У передостанній день червня у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся черговий випуск молодих лейтенантів міліції.
Центр зайнятості відвідав оздоровчий табір "Прикарпатські зорі"

2011-07-01 15:00:36

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Спеціалісти міськрайонного центру зайнятості відвідали оздоровчий табір “Прикарпатські зорі”. Для дітей, що відпочивають там, організували незвичний день. Хлопці та дівчата мали змогу…
На громадських слуханнях - про податок на нерухоме майно

2011-07-01 14:50:53

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Питання запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки обговорювалося на громадських слуханнях, які відбулися в залі засідань Коломийської міської ради.
Сільські та селищні голови Коломийщини розглянули ряд важливих питань

2011-07-01 14:15:56

Оголошується прийом робіт на фотовиставку Гуцульщина. Покуття. Коломия. Погляд зблизька Під головуванням голови Коломийської районної державної адміністрації Михайла Негрича 30 червня 2011 року відбулась нарада з сільськими, селищними головами, начальниками відділів…

Косівщина - Новини Гуцульщини