Четвер, 02 квітня, 2020

На заготівельних і зернопереробних підприємствах Прикарпаття заборонено експлуатація 35 одиниць технологічного устаткування

Управлінням Держгірпромнагляду по Івано-Франківській області проведено перевірки зернозаготівельних, зернопереробних підприємств, суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність із зберігання та переробки зерна (елеваторах, комбікормових заводах, млинах тощо). Як повідомили paralleli у прес-службі Держгірпромнагляду ними охоплено 14 підконтрольних підприємств Прикарпаття.

У результаті керівникам підприємств видано 14 приписів для усунення виявлених недоліків нормативно-правових актів з охорони праці, заборонено експлуатацію 35 одиниць технологічного устаткування, притягнуто до адміністративної відповідальності 11 посадових осіб, в тому числі 9 керівників підприємств.

Встановлено, що у ТзОВ «Калуський комбінат хлібопродуктів», ДП «Авангард-Агро»ПАТ «Авангард», ВКП «Юрчик», СГВК «Бистриця», ТзОВ «Рогатин-корм», ТзОВ «Або-Мікс» порушена періодичність проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та керівників, не переглянуті інструкції з охорони праці у ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів», ТзОВ «Калуський комбінат хлібопродуктів».

Крім цього, не отримано дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою у ДП «Авангард-Агро» ПАТ «Авангард», ТзОВ «Росан-Агро», відсутні троси на гідравлічних розвантажувачах у ДП «Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів», ТзОВ «Калуський комбінат хлібопродуктів», ТзОВ «Або-Мікс».

Також не випробувано запобіжних поясів та страхувальних канатів у ТзОВ «Росан-Агро», ТзОВ «Зернопереробна компанія «ЮМАС», прострочені виміри опору заземлення та заземляючих пристроїв у ДП «Авангард-Агро»ПАТ «Авангард», ПВКП «Юрчик», СГВК «Бистриця», ДП «Коломийський державний ветсанзавод», стрічкові транспортери не обладнані кнопками аварійної зупинки у ДП«Івано-Франківський комбінат хлібопродуктів», ТзОВ «Рогатин-корм».

Косівщина - Новини Гуцульщини