Вівторок, 19 червня, 2018

На Яремчанщині завершилися змагання юних рятувальників

На Яремчанщині завершилися змагання юних рятувальників На Яремчанщині команди «Школи безпеки» та Дружин юних рятувальників-пожежних виборювали честь захищати Прикарпаття на відповідних змаганнях Всеукраїнського рівня. 

Конкурсів та дистанцій на змаганнях було чимало. Юні рятувальники показували не лише хорошу фізичну підготовку та психологічну стійкість, а й демонстрували вокальні та артистичні здібності, майстерність у поводженні зі спеціальним рятувальним спорядженням, знання з медицини, географії, психології. Підлітки шукали потерпілого серед завалів, транспортували травмованих на 30-тиметровий схил та навісною переправою, проводили рятувальні роботи на воді. Впродовж збору-змагань знаходився час і на розваги. Найбільше юним рятувальникам сподобалася українська дискотека, яку для них влаштувала молодіжна адміністрація Івано-Франківської ОДА. Учасники свята взяли участь у захопливих конкурсах та музичному ”Караоке”. Переможці отримали пам’ятні сувеніри з символікою служби МНС. А завершилася дискотека святковим фейеєверком.

Після завершення конкурсів на юних рятувальників чекала ще одна приємна несподіванка - екскурсія до наймальовничішого місця у Карпатах – туристичного комплексу Буковель. Коли діти бугельним витягом піднялися на вершину одноіменної гори та поглянули униз перед їх очима розгорнулася неймовірна панорама смарагдових карпатських вершин та полонин.

Традиційно завершилися обласні збори-змагання юних рятувальників урочистим закриттям та нагородженням переможців. Перше, друге та третє місця серед Дружин юних рятувальників-пожежних зайняли відповідно команди Корницької, Войнилівської та Рогатинської загальноосвітніх шкіл. Кращими серед учасників «Школи безпеки» стали команди з Верховинського, Коломийського та Богородчанського районів. Усі переможці отримали пам’ятні кубки, грамоти та цінні подарунки. Заохочувальні призи збору-змагань від організаторів заходу отримали і юні рятувальники з Румунії.

За особистий внесок у підготовку команди грамотою Управління МНС в області нагороджено керівника румунської команди Мар’яну Климкович та керівників команд-переможців обласного збору-змагань. Крім того, кожен із юних рятувальників отримав від організаторів заходу цінний подарунок.

Команди-переможниці обласних етапів збору-змагання „Школа безпеки” та Дружин юних рятувальників-пожежних цьогоріч захищатимуть честь Прикарпаття на всеукраїнському рівні.

Косівщина - Новини Гуцульщини