Вівторок, 31 березня, 2020

В Івано-Франківську - Студреспублика 2011

«Студентська республіка-2011» - це особлива країна. Тут свої закони, правила, спосіб відпочинку та навіть власна валюта. Тут свій мер, свої депутати магістрату та конституція. Регіональний етап «Студентської республіки-2011» збирає креативних та творчих студентів і молодь Прикарпаття навколо однієї великої події - організаційно-діяльністної гри.

На день молоді всі студенти області мають можливість опинитись в іншій країні, там, де вони самі диктують собі правила і закони, беруть на себе відповідальність за вчинки та прийняті рішення. Як повідомили paralleli організатори, метою заходу є дати можливість здобути досвід у грі, щоб не повторювати помилок у реальному житті.

Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами:

- конкурс краси "Перша леді"
- турніри з ігор: "Мафія", "Квест", "Дебати"
- Кубок КВН Студреспубліки
- Спортивні змагання (футбол, волейбол, канат та ін.)
- Інтелектуальні ігри
- Конкурс флеш-мобів
- "Нічна Туса" в НК "Ельдорадо"
- змагання з екстремальних видів спорту
- майстер-класи, тренінги та семінари
- творчі лабораторії
- фестиваль аматорського відео
- фото-конкурс.

Результатом гри будуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату м.Івано-Франківська. Переможці регіональних етапів їдуть на фінальну частину мульти-фестивалю до Криму, на море. Крім цього, переможці суб-фестивалів отримають цінні призи, а всі учасники зможуть поспілкуватись із запрошеними представниками влади.

Організатори: ВМГО "Студентська республіка", "Івано-Франківська громадська обласна рада", ГО "Школа лідерів", ГО "Український вектор", ІФОО МСНУ, МО "Українська студентська спілка".

Старт - 28 червня о 14.00 в арт-кафе ''Гармидар''. Фінал 29 червня о 21.00 в НК "Ельдорадо".

Косівщина - Новини Гуцульщини