П'ятниця, 20 квітня, 2018

Кабміном розписано 1,8 мільярда на різні потреби

Уряд схвалив постанову "Про державне замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб у 2011 році".

Відповідну постанову, розроблену Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, затверджено на засіданні Кабміну 22 червня, пише "Дело". Постановою визначено обсяги державного замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб у 2011 році відповідно до затверджених обсягів фінансування за рахунок коштів держбюджету, а також перелік державних замовників.

Реалізація постанови дозволить державним замовникам здійснити заходи щодо своєчасного розміщення держзамовлення для задоволення державних потреб на конкурсній основі відповідно до законодавства. У зведеній сумі коштів, передбачених у держбюджеті на фінансування держзамовлення на 2011 рік, вказується загальна сума в розмірі 1,827 мільярда гривень. Як відомо, закупівля за державні кошти здійснюється державними замовниками на підставі спеціальних процедур.

Найбільше - 644,6 мільйона гривень - передбачено витрачати в сфері культури. Найменше коштів передбачено для Міністерства надзвичайних ситуацій - 160 мільйонів гривень, які підуть на випуск друкованої продукції.

Косівщина - Новини Гуцульщини