Вівторок, 24 квітня, 2018

На Прикарпатті стало важче дихати

Головне управління статистики в області оприлюднило дані про забруднення атмосфери стаціонарними джерелами у першому кварталі нинішнього року. Вони засвідчують негативну тенденцію: за цей час порівняно з відповідним періодом минулого року викиди забруднювальних речовин в атмосферу збільшились на 16,7% і становили 59,5 тис. т. ідеться про шкідливі викиди від тих стаціонарних джерел забруднення — підприємств краю, що взяті на облік державним управлінням охорони навколишнього природного середовища. А ще в повітря потрапило 2 664,5 тис. т (на 25,7% більше, ніж торік) діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату, пише газета "Галичина".

У розрахунку на квадратний кілометр території області за січень—березень ц. р. викинуто 4,3 т забруднювальних речовин проти 3,7 т за аналогічний період 2010 р., а в середньому на одного прикарпатця — відповідно 43,1 кг проти 36,9 кг.

У структурі забруднювальних речовин майже три чверті — 44,5 тис. т — припадало на діоксид та інші сполуки сірки.

Основними забруднювачами повітря на Прикарпатті залишаються підприємства з виробництва та розподілу електроенергії, газу та води, які збільшили свої викиди на 18,3%.

Косівщина - Новини Гуцульщини