Субота, 23 червня, 2018

Для чого Ви сьогодні плюєте у своє минуле?

Івано-Франківський обласний комітет Комуністичної партії України звернувся до голови Голові Івано-Франківської облдержадміністрації.

Надаємо текст звернення повністью

Голові Івано-Франківської облдержадміністрації
Вишиванюку М.В.

Михайле Васильовичу!

Нещодавно, у своєму виступі на сесії обласної ради Ви сказали наступне: «Я такий самий патріот, як і кожен з вас, у тому числі й депутати від «Свободи». Я категорично проти червоного прапора, який приніс зло українському народу. Крім того, я категорично проти того, щоб нас з вами використовували треті сили і націлювали на боротьбу між собою».

Із виступу все по порядку.

Що таке патріот? Це – перш за все той, хто любить свою Вітчизну, відданий своєму народу, Батьківщині.

Кожен з депутатів партій, що представлені в обласній раді, має своє уявлення про патріотизм. Одні сповідують людиноненависницьку ідеологію, інші, наслідуючи перших, глумляться над історією своєї Батьківщини, перед виборами говорять неправду про те, що будуть нові робочі місця, і значно поліпшиться добробут людей, і таке інше.

То все ж таки, до патріотизму якої партії Ви схиляєтесь? Якщо до всіх однаково, то такого не може бути – це нонсенс.

І далі: - «Я категорично проти червоного прапора, який приніс зло українському народу». Загальновідомо, що особисто Ви, Михайле Васильовичу, за Радянської влади стали висококваліфікованим організатором широкогалузевого сільськогосподарського виробництва. Як комуніст, Вишиванюк М.В. був шанованою людиною, який своєю трудовою діяльністю створював добробут для людей, за що Вас поважали і люди і влада, як справжнього, а не самозваного патріота. Поза всякого сумніву, ні Ви, ні тисячі інших таких як Ви, не «приносили зло радянському народу», а добро.

Для чого ж Ви сьогодні плюєте у своє минуле?

Складається враження, що в такий спосіб Ви створюєте собі комфорт у тому середовищі, яке здійснює сьогодні екстремістську політичну закваску, нехтуючи власною людською порядністю. І нарешті: – «Я категорично проти того, щоб нас з вами використовували треті сили і націлювали на боротьбу між собою».

Ви, Михайле Васильовичу, не уточнили, кого представляють ці треті сили, які мають Вас використовувати. До Вашого виступу ми теж не знали цих сил. Тепер стало відомо, що вони такі, що Вас уже використали і зламали.

Івано-Франківський обласний комітет Комуністичної партії України

Косівщина - Новини Гуцульщини