П'ятниця, 05 червня, 2020

«Батьківщина» влаштує «майдан» під Печерським райсудом Києва?

Новини та події | 2011-06-22 10:00:51

«Батьківщина» влаштує «майдан» під Печерським райсудом Києва? Кілька тисяч прикарпатців зголосяться взяти участь в акціях протесту 24 червня під стінами Печерського районного суду в місті Києві, де слухатиметься справа про газові оборудки екс-прем’єрки Юлії Тимошенко.

В цьому переконаний голова Івано-Франківської обласної організації партії «Батьківщина» Дмитро Шлемко. Свою думку з даного приводу він висловив вчора під час прес-конференції в готелі «Надія» обласного центру Прикарпаття. Зі слів лідера обласних «білосердечних», акція протесту розпочнеться о 9.00 годині 24 червня і продовжуватиметься безстроково, «як це було на майдані» допоки суд не прийме «справедливого», тобто в розумінні Д.Шлемка виправдального вироку. На початках під стінами Печерського райсуду організатори акції очікують побачити 30 – 40 тисяч людей.

Де візьмуть «білосердечні» стільки «не прив’язаного» до робочого місця люду, готового днями і тижнями жити на вулиці, Д.Шлемко не сказав, проте відзначив, що, якщо влада чинитиме перешкоди виїзду, люди підуть на Київ пішки.

Автор: Сергій БІЛИЙ

Косівщина - Новини Гуцульщини