Субота, 21 квітня, 2018

На Прикарпатті відбувся Кубок «STIHL» «Карпати-2011» серед звалювальників лісу

На Прикарпатті відбувся Кубок «STIHL» «Карпати-2011» серед звалювальників лісу 18 червня на базі туристичного комплексу «Буковель» вперше відбувся Кубок «STIHL» «Карпати-2011», в якому взяли участь 25 команд із 20 обласних і районних центрів України. Всі дисципліни змагань базувались на реальних операціях, що виконуються будь-яким звальщиком щодня. Як повідомили paralleli у прес-службі курорту, абсолютним переможцем Кубку став звалювальник Віталій Тиханенко (м. Первомайськ).

Переможцями у окремих дисциплінах спортивно-технічного чотирьохборства стали звалювальники: Роман Дзонза, м.Львів у номінації «Підготовка бензопили до роботи»; Назар Яремчук, м.Коломия - «Розкряжування циліндричних колод комбінованим різом»; Іван Циганок, м.Луганськ - «Розкряжування циліндричної колоди на точність», Віталій Тиханенко, м.Первомайськ - «Обрізання сучків».

Для вболівальників та гостей Кубку були організовані цікаві вікторини та конкурси, переможці яких отримали цінні подарунки та корпоративні призи.

Учасники змагань та всі присутні на спортивному святі мали можливість насолодитись справжніми блюдами карпатської кухні – грибною юшкою, баношем, гуцульськими ковбасками, а також послухати гуцульський оркестр народних інструментів та ансамбль танцю «Карпати».

Косівщина - Новини Гуцульщини