П'ятниця, 23 червня, 2017

На Прикарпатті пройшов літній чемпіонат області зі стрибків на лижах та лижного двоборства

17-19 червня 2011 року у м. Надвірна на комплексі трамплінів пройшов літній чемпіонат області зі стрибків на лижах та лижного двоборства. У змаганнях брали участь команди Надвірнянського, Верховинського районів та с. Ворохта Яремчанської міської ради.

Як інформують paralleli, за результатами змагань в загальнокомандному заліку зі стрибків на лижах перемогу здобула команда Надвірнянського району, друге місце команда с.Ворохта та третє місце посіла команда Верховинського району.

З лижного двоборства перше місце посіла команда Надвірнянського району, друге місце - команда с. Ворохти та третє місце команда Верховинського району.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області. 18-19 червня 2011 року