Четвер, 21 червня, 2018

Польська молодь знайомилась з Прикарпаттям

З 11 по 19 червня цього року на Івано-Франківщині перебувала делегація учнів та педагогічних працівників з Республіки Польща. Як повідомляють paralleli, в рамках програми учасники проекту здійснили екскурсії по визначних місцях Прикарпаття, під час яких мали можливість ознайомитися з архітектурною спадщиною краю, побутом, колоритом національних традицій, взяти участь в інтерактивних заняттях та спортивних змаганнях на турбазі с.Рибне Тисменицького району.

В Івано-Франківському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Романа Іваницького з польською делегацією. Гості отримали прикарпатські сувеніри, відбувся святковий концерт.

В рамках проекту з 19 по 28 червня учні цього навчального закладу відпочиватимуть у Польщі.

Довідка

Вже впродовж 5 років продовжується співраця між Опольським воєводстовом та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією в рамках проекту «Польща без упереджень - навчально-практичне турне для української та польської молоді». За цей час у Польщі (м. Ополє, Істебна) побувало близько 100 обдарованих юнаків та дівчат з області. Відповідно на запрошення голови облдержадміністрації діти з Польщі щороку приїжджають на Прикарпаття. 

Косівщина - Новини Гуцульщини