Вівторок, 24 квітня, 2018

Заправник АЗС, викрав для товариша гроші з каси підприємства

У Косівському районі Івано-Франківської області працівники міліції завершили перевірку у зв’язку із заявою директора однієї з автозаправних станцій про зникнення з каси підприємства 14 тисяч гривень. Крадіжку значної суми грошей виявили зранку під час перезмінки. При з’ясуванні обставин скоєння злочину оперативники карного розшуку отримали підстави запідозрити в крадіжці заправника АЗС. Як повідомили paralleli у CЗГ УМВС України в області, 27-річний чоловік зізнався у тому, що саме він уночі забрав гроші з каси, але сподівався до ранку повернути всю суму. 

Як з’ясовано, до нього на роботу завітав товариш з проханням позичити декілька тисяч гривень. Мовляв, за кілька годин він не тільки віддасть гроші, але й окремо віддячить за послугу. Довірливий заправник віддав товаришеві гроші з каси, але ні за три години, ні пізніше грошей не дочекався. Понад те, його неодноразові намагання додзвонитися до знайомого були марні.

Міліціонери встановили, що 30-річний житель Косівського району тим часом перебував у сусідній Чернівецькій області … у гральному закладі. Чоловік до останнього сподівався на виграш, спустивши практично всю суму позичених грошей. Міліція затримала цього чоловіка і зараз він дає пояснення з приводу ситуації навколо зникнення з каси АЗС чималої суми грошей.

Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи відносно заправника АЗС, який викрав гроші з каси підприємства. Натомість дії його товариша кваліфікуватимуться як шахрайство. Обидві особи, що причетні до оборудки, зобов’язалися як найшвидше відшкодувати підприємству збитки, тобто повернути в касу гроші готівкою.

Косівщина - Новини Гуцульщини