Субота, 06 червня, 2020

У Яремче відбудеться виїзне засідання правління Міжнародної торгової палати

Новини та події | 2011-06-20 13:00:31

У Яремче відбудеться виїзне засідання правління Міжнародної торгової палати 23-24 червня у місті Яремче відбудеться виїзне засідання правління Міжнародної торгової палати — робоча нарада з керівниками та заступниками регіональних представництв, начальниками секторів протидії злочинам та корупції.

Засідання правління Міжнародної торгової палати проходитиме на виконання державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010-2015 роки та відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова і програми «2011 рік – рік регіонів».

Передбачається розглянути питання про налагодження системного діалогу між владою та бізнесом, заходи, що забезпечать довіру бізнесу до влади, світовий досвід з питань корпоративного управління та боротьби з корупцією, підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

У рамках засідання буде підписано меморандум про співпрацю між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та інвестиційними компаніями. Відбудеться також презентація інвестиційної привабливості Прикарпаття.

Косівщина - Новини Гуцульщини