П'ятниця, 03 квітня, 2020

Міліція громадської безпеки Івано-Франківщини готується до «Євро-2012»

Новини та події | 2011-06-20 16:00:56

Міліція громадської безпеки Івано-Франківщини готується до «Євро-2012» Відповідно до плану проведення практичних занять з підготовки до забезпечення правопорядку під час футбольного чемпіонату «Євро-2012» в Івано-Франківську відбулися тактичні навчання за участю близько 500 працівників міліції громадської безпеки.

Сформований загін співробітників міліції з усіх міськрайорганів відпрацьовував практичні навички і дії за умовами плану операції «Хвиля».

Керівництво УМВС України в Івано-Франківській області перевірило готовність служб і підрозділів міліції громадської безпеки до дій в умовах, наближених до тих, які можуть виникнути під час проведення «Євро-2012».

За словами заступника начальника УМВС в області полковника міліції Василя Фелика, сили правопорядку сподіваються, що масових порушень громадського порядку у місцях проведення футбольного турніру не буде. Однак міліція повинна готуватися й до непередбачуваних чи екстремальних ситуацій. За умовами тактичної операції зведений загін мав приборкати більше сотні футбольних фанатів, котрі через невдоволення підсумком матчу вдалися до масових порушень громадського порядку поблизу стадіону. Сили правопорядку спочатку локалізували масові заворушення, затримавши підбурювачів і найбільш активних правопорушників, а потім затримали усіх хуліганів.

Подібні тактичні заняття проводитимуться й надалі. Міліція громадської безпеки щораз удосконалюватиме практичні навички у виконанні завдань з забезпечення правопорядку у будь-якій ситуації.

Автор: Василь ГУЛЬТАЙЧУК, СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області

Косівщина - Новини Гуцульщини