Понеділок, 06 липня, 2020

Косівщина

Затримано підозрюваного у вбивстві мольфара Михайла Нечая

Новини та події | 2011-07-16 11:11:25

Затримано підозрюваного у вбивстві мольфара Михайла Нечая Працівники Івано-франківської міліції затримали підозрюваного у вбивстві відомого карпатського мольфара (віщуна і цілителя) Михайла Нечая. Про це повідомили у прес-службі  CЗГ УМВС України в Івано-Франківській області.

Підозрюваного у скоєнні злочину, чоловіка 1968 року народження затримали у селі Буковець Верховинського району.

Задля розкриття убивства  було задіяно більше ста правоохоронців, які упродовж дня прочісували місцеву територію.

Наразі із затриманим проводяться першочергові слідчі дії та з’ясовуються мотиви вчинення злочину.

Нагадаємо, зранку 15 липня о 6.50 в чергову частину Верховинського райвідділу міліції надійшло повідомлення з села Верхній Ясенів про виявлення мертвим з ножовим пораненням відомого карпатського мольфара і цілителя Михайла Нечая.

Як зазвичай, цього дня 81-річний чоловік у себе вдома приймав відвідувачів. Після того, як один з відвідувачів вийшов з кімнати, цілитель довго не запрошував наступного. А коли хтось з людей зайшов у кімнату, то виявив господаря мертвим. За даним фактом порушено кримінальну справу.

Косівщина - Новини Гуцульщини

Якщо Ви ще не були в Косівському районі, тобто на Косівщині що на Прикарпатті, обов'язково знайдіть нагоду відвідати цей край: край унікальної прикарпатської природи, край розмаїтого народного декоративного та прикладного ужиткового мистецтва, край автентичності, фольклору, цимбалів та троїстих косівських музик.

Місто Косів - столиця Гуцульщини й курортна зона Прикарпаття. Чудова природа Косівщини та багата культурно-духовна спадщина роблять Косівський район привабливим для туристів зі всього світу. Тому місто Косів та Косівський район чекають на Вас!

Ласкаво просимо в місто Косів, Косівщину та Гуцульщину!