Четвер, 19 вересня, 2019

5 порад, як приготувати смачну каву

 

Кава – напій ділових людей, що постійно поспішають, яким вічно необхідно бути в тонусі (хоча спочатку кава була каваприводом посидіти спокійно в кав'ярні за розмовою годину-другу!); порятунок для студентів і людей, що працюють ночами; відрада для кофеманів і великі можливості для кулінарів!

Справжня батьківщина кави – Ефіопія. Саме у ефіопській провінції Каффа вперше було виявлено рослину з червоними плодами, з якої виходить гіркуватий напій, що бадьорить, та згодом завоював весь світ.

 

  • Приготуйте собі холодну каву жарким літом.

Перед тим, як лягти спати, приготуйте свою улюблену каву і поставте в холодильник. Жаркого ранку ви зможете насолодитися ковтком охолодженого напою.

  • Виробіть свою норму вживання кави.

Кожен організм кавомана потребує своєї дози кофеїну. Вчені встановили, що 80-ти кілограмовий чоловік може випивати 4 чашечки кави або 12 банок содової, що забезпечить, так званий, повний ефект впливу кофеїну. Якщо ви часто вживаєте каву, спробуйте встановити для себе норму, необхідну для того, щоб відчувати себе бадьоро протягом робочого дня. Вживання занадто великої кількості кофеїну може бути шкідливим для здоров'я, особливо якщо у вас є проблеми з серцем.

  • Зберігайте зерна кави в правильному місці.

Холодильник не найкраще місце зберігання кавових зерен. Рекомендується зберігати їх в сухому місці. Не залишайте банку з кавою під впливом прямих сонячних променів.

  • Самі перемелюйте кавові зерна.

Куплена в магазині мелена кава не завжди може задовольнити своєю якістю. Купуйте каву в зернах і самі за допомогою кавомолки або звичайного блендера розмелюйте, безпосередньо перед заваркою кави.

У вакуумних пакетах кава зберігається декілька місяців, але як тільки пакет розкритий, термін зберігання обмежується 7-10 днями.

  • Експериментуйте з вашим улюбленим латте.

Це не складно, не бійтеся додавати оригінальності вашому латте. Коли до вас приходять гості, чому б не спробувати їх здивувати? Експериментуйте з топінгами, шоколадом і молоком.

Кулінарія - Інформація та поради